Musk’ın Bu Açıklamaları Dogecoin (DOGE) Fiyatını Yükseltebilir.busıness cooperation : analisttayfun@gmail.com
BİTLO KAYIT OLMA LİNKİ :
https://www.bitlo.com/ref/85g3zd
dogecoin analizi.doge coin yükselir mi.doge coin son dakika.dogecoin son durum.dogecoin yükselir mi.dogecoin canlı analiz.dogecoin alınır mı.dogecoin tesla elon musk.dogecoin ne olacak.dogecoin nedir.dogecoin nasıl alınır.dogecoin nedir.dogecoin elon musk.nft,metaverse
#dogecoin #elonmusk
Zincir üstü kripto para veri sağlayıcısı olan Whale Stats’e göre, Dogecoin Ethereum‘u geçerek en büyük 1000 Binance Smart Chain cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto para oldu. Son dönüm noktasının ardından, ilk 1000 BSC cüzdanı, an itibariyle 46 milyon doların üzerinde toplam 324.950.073 (324 milyon) DOGE’ye sahip. Dogecoin fiyat alım fırsatı sinyalleri veriyor. Mayıs 2021’de 0,73 dolar ile zirve yaptığından bu yana yüzde 81,4’ün üzerinde düşen Dogecoin’in alım bölgesinde olduğu düşünülüyor.

Dogecoin ve Musk
Şaka coin’in yanı sıra Tesla CEO’su Elon Musk’ın Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatırımı da bulunuyor. Musk başlangıçta Temmuz ayında gerçekleşen çevrimiçi bir konferans olan “The B Word” de kripto para portföyünü açıkladı. Etkinlik sırasında Musk, en büyük kripto para biriminin başarılı olmasını istediğini iddia ederek Bitcoin fiyatını düşürmek ve satmakla ilgilenmediğini açıkladı.

Ekim ayında girişimci, üç kripto para birimini “meraktan” satın aldığını açıklığa kavuştururken, takipçilerini kripto para birimleri üzerine bahse girmemeye çağırdı. O zamanlar Musk, Shiba Inu yatırımı olmadığını ifade etti ve bu da SHIB’in fiyatının bir miktar gerilemesine sebep oldu.

Musk’ın kripto para birimi varlıklarının boyutu bilinmemekle birlikte Tesla, Şubat ayı başlarında 2 milyar dolardan fazla Bitcoin’e sahip olduğunu bildirdi. Önde gelen e-araba üreticisi, 2021’in başlarında en büyük kripto para biriminde 1,5 milyar dolar satın aldı.

Enflasyon Açıklamaları

source

Leave a Comment