Budoucnost podnikání, budování osobní značky a TikTok – Erika Eliášová – Czech Metaverse Podcast🔔 Nezapomeňte přihlásit odběr: https://www.youtube.com/channel/UCyFMndKW6Dm6dryuDCkRybg?sub_confirmation=1

🎁 Pokud vás rozhovor bavil a chcete se dozvědět víc, tak na Patreonu najdete bonusové materiály a další výhody. Můžete tak zároveň podpořit naší tvorbu.
➡️ https://www.patreon.com/nftprojects

📧 Kontaktní email:
podcast@nftprojects.cz

🎙️ Host: Erika Eliášová
Podnikatelka a zakladatelka ErikaFashion začala s online prodejem oblečení před devíti lety. Dnes má na svém kontě přes 600 tisíc prodaných kousků oblečení a kolem 105 tisíc objednávek za rok. Dále aktivně působí na sociálních sítích a to hlavně na TikToku, kde sklízí velký úspěch.
https://www.instagram.com/erika.eliasova/

👾 Získej další informace o budoucnosti díky našemu Discord serveru: https://discord.gg/yJSpcPwaE9

📲 Sociální sítě:
NFT Projects – https://linktr.ee/nftprojects.cz

Martin Čermák
Twitter: https://twitter.com/cermam
Instagram: https://www.instagram.com/martincermak_/

Martin Götzl
Twitter: https://twitter.com/martingotzl
Instagram: https://www.instagram.com/martingotzlcz/

Podcast, který kouká do budoucnosti. Témata, která nám dříve či později změní život, probíráme nejen s odborníky na Metaverse, Krypto, NFT, ale také s lidmi zcela mimo obor. Celebrity, sportovci, umělci, podnikatelé, jak oni vnímají zrychlující se svět technologií, virtuální reality a digitálního obsahu? To se dozvíte každou neděli v novém dílu.

💙 NFT Projects s.r.o.:

Chceme šířit povědomí o fenoménu NFT:
Stejně jako mnoho vizionářů, firem, umělců a podnikatelů, vidíme v této technologii budoucnost. A poměrně blízkou. Chceme široké veřejnosti ukázat, že NFT nejsou jen šíleně drahé obrázky, ale že je to stavební kámen nového Metaverse světa. Proto na sociálních sítích informujeme o zahraničních trendech a sledujeme místní projekty, kterým dáváme prostor na našich platformách.

Vytváříme vlastní projekty:
Hlavní náplní naší práce jsou samotné NFT projekty. Spolu s umělci, hudebníky, sportovci, kluby, firmami a mnoha dalšími připravujeme projekty, které ukazují v praxi výhody NFT, jejich utilitu, komunitnost a jedinečnost.

Budujeme komunitu:
Tvoříme Discord server, kde se uživatelé dostanou k whitelistům, airdropům, mintům, presalům, eventům a dalším výhodám ke všem našim projektům a projektům našich partnerů. Navíc se dozví zajímavé informace a mohou se vzdělávat.

#CzechMetaversePodcast #ErikaEliasova #NFTProjects

source

Leave a Comment